Ürün Listesi

Faber Castell

Faber Castell yazı ve resim araç gereçleriyle kırtasiye sektörünün en köklü markalarından biridir.  Yüzlerce ürün çeşidiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan, hem çocuklar hem de yetişkinler için ihtiyaçlara cevap veren ürünler bulunmaktadır. Dünyaca ünlü markanın kurşun ya da tükenmez kalem, dolma, keçeli, fosforlu kalem, sulu boya, pastel boya, kuru boya, defter, silgi, çanta gibi onlarca malzemesini Kaya Kırtasiye kategorilerinden satın alabilirsiniz. Markanın okulöncesi dönemden yetişkin yaş grubuna kadar her insan için farklı kalem çeşitleri vardır. Kurşun kalemleri farklı uç kalınlıklarında ve renklerde satışa  sunulurken kullanım kolaylığı ve kalitesiyle öne çıkıyor. Ayrıca pilot, dolma, tükenmez kalem çeşitleri çok özel seçkilerle sitemizde yer alıyor.
Faber Castell farkıyla satışa sunulan tükenmez kalemler farklı uç kalınlıklarına zarif ve estetik bir yapıya sahiptir. Ayrıca tutuş kolaylığı ve özel el işçiliği ile en şık ürünleri ortaya koyan marka tükenmez ve pilot kalemlerde de renkli ve renksiz modelleri kullanıma sunuyor. Üstelik güzel yazı deneyimi ortaya koymanız için farklı kalınlıklarda ve özel dış tasarımda üretilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Firmanın uzun yıllardır öncü olduğu fosforlu ve keçeli kalem modelleri hem iş hem de okul hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Bu ürünler daha çok set olarak satışa sunulmaktadır. Ayrıca sitemizde fosforlu ve keçeli modellere tekli olarak da rastlayabilirsiniz. Boya kalemleri ise adeta bir renk cümbüşü sunuyor. İstediğiniz renklerle yaratıcı boya deneyimleri yaşamak için boya kalemlerini tercih edebilirsiniz.

Yaratıcılığı Destekleyen Faber Castell Ürünleri

Çocuklar özellikle okulöncesi ve ilköğretim döneminde haya güçlerini etkin olarak kullanırlar. Bu dönemlerde yaptıkları boyama ve çizim çalışmaları gelişimlerine büyük katkı sağlar. Farklı boyama etkinlikleri için kullanabileceğiniz kuru boya, sulu boya gibi hobilerde işinize yarayacak boya kalemleri 12, 24 ve 48 gibi farklı sayıda kalemden meydana gelmektedir. Amatör ya da profesyonel olarak bu hizmetlerini yürütmenizi sağlayan bu ürünler son derece sağlıklı yapıya sahiptir. Sağlığa zarar vermeyecek ürünlerden oluşan boya takımları öğretici ve keyifli zaman geçirmenize yardımcı oluyor. 
Faber Castell markası defter çeşitlerinde de farklı seçenekler sunmaktadır. Kaliteli tasarımlarıyla bu defterler uzun yıllar boyunca dayanabilir. Ayrıca ışığa karşı dayanıklı yapısıyla sayfalarda parlama oluşmaz ve kusursuz bir yazı deneyimi yaşayabilirsiniz. Sağlam olarak üretilen dikişleriyle ve kaliteli kapak yapılarıyla defterler yıpranmaz ve sayfaları hiçbir şekilde kopmaz. Firmanın silgileri de son derece pratik bir kullanıma sahiptir. üstelik silerken kağıtta ve defterde hiçbir şekilde iz bırakmazlar bu sayede hiç silmemiş gibi yazma işleminize devam edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaya ait olan Vintage, Basic ve Casual gibi stilleri yansıtan çanta modellerini de görebilirsiniz. Renkli desenleriyle öne çıkan çantalar okula giderken ya da günlük kullanımda tüm eşyalarınız taşımanıza yardımcı olacaktır.