Faber Castell Pıtt Kaligrafi Seti 6 Lı Pastel 267116

31.05.079.087 /
4005402671168

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
24 SAATTE
KARGODA

Favorilerime Ekle

Faber-Castell Pitt Artist Pen Kaligrafi Seti Pastel 6lı

 

Faber- Castell Pitt Artist Pen Kaligrafi Seti 6’lı

2011’de 250. kuruluş yılını kutlayan Faber-Castell, kalem ve yazım gereçleri alanında bir dünya devi. Dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan ve her zaman kalite, yenilikçilik ve yaratıcılığın simgesi olan Faber-Castell’in dünyada 10 ülkeye yayılmış kendisine ait 14 üretim tesisi bulunuyor. Bunun yanısıra Faber-Castell’in 23 ülkede satış firması, 120’nin üzerinde ülkede distribütörü vardır. Firmanın dünya çapında çalışan sayısı ise 7000’in üzerinde.

Kaligrafi bir yazı yazma sanatı olduğuna göre bu sanatın en önemli unsurları yazı araç gereçleridir.  Özellikle kaligrafi kalemleri bu sanatta önemli bir yere sahiptir. Bütün sanat bu kalemler üzerine çalışmaktadır. Bu sebeple Faber-Castell kaligrafi kalem seti sınıfının en iyisi olarak yapacağınız çalışma ve eserlerde sizi mükemmel sonuçlar sunar.

Yapacağınız eserle damga vurmak istediğinizde Faber-Castell en büyük yardımcınız olacaktır. Faber-Castell kalitesi ve dayanıklılığı uzun yıllar kullanımız için tasarlanmıştır.

Ergonomik tasarımıyla elinizin kıvrımlarına hakim olarak eşsiz eserler ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Dayanıklı, ergonomik ve şık tasarımıyla Faber-Castell sanat kavramında size eşsiz bir deneyim sağlayacaktır.

Faber-Castell, gelenekle geleceği, deneyimle yenilikçiliği 250 yıldan fazladır başarıyla birleştiren bir dünya markası. Faber-Castell, sektöründe kalitesi ve devamlılığını kanıtlamış öncü bir marka olarak, önümüzdeki yıllarda da tüketicilerin yaşam boyu arkadaşı olmaya devam edecektir

 

Ürün Özellikleri

·         Pitt Artist Kaligrafi Set

·         Sanatçılar, mimarlar ve grafik tasarımcılar için mükemmel bir üründür

·         Solmaya dayanıklı,

·         Kuruduğunda kalıcı Hint Mürekkebi

·         Suya dayanıklı ve kalıcı

·         Dağılmaz

·         Hattat desenleri ile yazım ve çizim çalışmalarınız için ideal

·         Koyu renkler çok iyi kapatma özelliğine sahipken, açık renkler şeffaf olduğundan cilalama teknikleri için oldukça uygundur.

·         Pitt sanatçı kalemlerindeki mürekkep kağıtla temas ettiğinde hızla kurur. Böylece mürekkep dağılmaz ve üzerinde tekrar boyama yapılabilir.

·         Mürekkep kağıda yayılmadığından en ince çizgiler bile kusursuz ve belirgin kalır

·         6lı setPopüler Ürünler