YAPIŞKANLI KAĞITLAR (POST- İT)

Post it olarak da bilinen yapışkanlı kağıtlar hayatın her alanında her yaş grubundan kişiye yardımcı olmaktadır. Oldukça kullanışlı ve pratik olan arkası yapışkanlı kağıtlar günlük hayatta birçok amaç için kullanılmaktadır. Kendinden yapışkanlı kağıtları önemli planlarınızı not almak, bir yerden habersiz çıkarken haber bırakmak, ders için küçük notlar tutmak ya da başkalarına not bırakmak gibi amaçlarla kullanabilirsiniz. Post it kağıtları en çok öğrenciler ve ofiste çalışan kişiler tercih etmektedir. Ofiste ya da iş yerinde çalışanlar telefon numaralarını hızlıca not almak, diğer çalışanlara not bırakmak ya da toplantı vakitlerini yazmak gibi nedenlerle tercih etmektedir. Öğrenciler tarafından da kullanılan post itler ders çalışırken alınan küçük notların göz önünde durmasına, önemli tarihlerin unutulmamasına ve çalışan öğrencileri motive etmeye yaramaktadır. Oldukça işlevsel olan yapışkanlı kağıtlar ekonomik olmasıyla da birçok kişi tarafından kullanılmasına imkan tanımaktadır. Arkasında özel bir yapışkana sahip olan post itler istenilen yüzeye kolayca yapışmaktadır. Daha fazla kullanmak istemediğiniz post  itleri çıkardığınızda ise kullanılan yüzeyde iz kalmayacaktır.

 

YAPIŞKANLI KAĞIT (POST- İT) ÇEŞİTLERİ

Yapışkanlı kağıtlar en başta sadece sarı renkte üretilmeye başlanmış olsa da günümüzde pek çok renkte ve şekilde bulunmaktadır. Sticker post itleri artık; yeşil tonları, mavi tonları, pembe tonları, sarı, yeşil, turuncu ve neon renklerde bulmak oldukça kolaydır. Birçok renk çeşidi bulunan renkli yapışkanlı kağıtlar ayrıca birçok farklı şekilde de bulunmaktadır. En popüler post it şekli kare olsa da; ok şeklinde post it, kalp şekilli post it , ısırık şekilli post it gibi seçenekler de yer almaktadır. Sadece büyük boyutlu değil ayraç post it niteliğinde olan mini post itler de oldukça kullanılmaktadır. Ayraç post itler genelde kitaplarda önemli sayfaları ya da önemli bulunan cümleleri, paragrafları işaretlemek için kullanılır. Öğrenciler açısından büyük kolaylık sağlayan ayraç post itler ders kitabının bölümlerinin ayrılmasına yardımcı olur.  Yapışkanlı kağıtların kalitesi ise oldukça önemlidir. Kaliteli seçenekler sunan Kaya Kırtasiye ‘de Faber Castell post it, Post-it marka yapışkanlı kağıt, Maped post it, Noki post it, post it 3M ve diğer seçenekler bulunmaktadır.

 

YAPIŞKANLI KAĞIT (POST- İT) FİYATLARI

Öğrenci ve ofis çalışanları için artık bir ihtiyaç haline gelen yapışkanlı kağıtlar oldukça farklı seçeneklerle bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında ise post it fiyatları farklı markalara göre değişiklik göstermektedir. İş hayatında ya da derslerinize çalışırken kendinizi motive etmeye yarayacak çok çeşitli renklerde post itleri satın almak için kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!