KIRTASİYE SETLERİ

Okullarda ve çalışma masalarında çeşitli kırtasiye ürünleri kullanılmaktadır. Kırtasiye ürünleri arasından en sık kullanılan ürünler ise kalem, silgi, kalemtıraş, not defteri, kalemlik ve çeşitli boyalardır. Artık bir zorunluluk haline gelen bu kırtasiye ürünlerini kapsayan kırtasiye seti oldukça popüler hale gelmiştir. Anaokulu kırtasiye seti, kırtasiye seti ilkokul ve kırtasiye seti ortaokul seçenekleri ise genelde çocukların yaşlarına yönelik ihtiyaçlar içermektedir. Her yaştan öğrencinin ihtiyacı olan kalem, silgi ve çeşitli malzemeler set halinde olunca küçük yaştaki öğrencilerin daha çok dikkatini çekmektedir.

 

KIRTASİYE SETİ SEÇENEKLERİ

Kırtasiye setleri arasından oldukça kapsamlı setler bulabileceğiniz gibi daha az ürün barındıran setler de bulabilirsiniz. Çocuğunuza içinde boya kalemleri, cetveller, kalemler, makas ve pergel bulunan setlerden alabileceğiniz gibi eğer çocuğunuzun yaşı daha küçükçe birkaç adet boya kalemi, silgi ve defterden oluşan bir okul kırtasiye seti de tercih edebilirsiniz. Üzerinde belli çizgi film karakterleri ya da süper kahramanlar barındıran kırtasiye kutusu seti ise çocukların ilgisini oldukça çekmektedir. Çocuğunuzun; yazmaya, boyamaya ve çizmeye ilgisini çekecek bir kırtasiye seti tercih ederek ilgi alanlarını arttırabilirsiniz. Kaya Kırtasiye sizlere ve çocuklarınıza kaliteli ve en iyi seçenekleri sunmaya çalışmaktadır. Kral Şakir kırtasiye seti, Frozen kırtasiye seti olarak Elsa kırtasiye seti, Spiderman kırtasiye seti, Super Wings kırtasiye seti, Ladybug kırtasiye seti ve taraftar kırtasiye setleri bulunmaktadır.

 

KIRTASİYE SETİNİN İÇİNDE NELER BULUNMAKTADIR?

Kırtasiye setlerinin içinde bulunan ürünler sete göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Spiderman kırtasiye setinde not defteri, kalem, cetvel ve silgi bulunurken Maped peri kızı okul setinde keçeli kalemler, tükenmez kalem, kalemtıraş, kuru boyalar, cetvel, gönye, kurşun kalem ve silgi bulunmaktadır. Bu yüzden kırtasiye seti alırken çocuğunuzun ihtiyacınıza uygun ürünleri kapsayan setleri tercih edebilirisiniz. Kırtasiye seti hediye amaçlı da alınabilir. Çocuklara hediye kırtasiye seti vererek onları sevindirip, yaratıcılıklarını konuşturmaya teşvik edebilirsiniz.

 

KIRTASİYE SETİ FİYATLARI

Kırtasiye seti fiyatları seçeceğiniz setin içindeki ürün adedine, içindeki ürünlerin neler olduğuna ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Size her alanda kaliteyi sunmak isteyen Kaya Kırtasiye’de birçok eğlenceli çeşidi bulunan kırtasiye setleri bulunmaktadır. Eğer siz de kırtasiye seti arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!