FİLTRELE
Kişiye Özel

Scrikss İsminize Özel 38 Mat Siyah Roller Kalem

· İsminize Özel · Ücretsiz Hediye Paketi · Aynı Gün Kargo

Yorum Yıldızları (2)
290,50 TL
Kişiye Özel

Scrikss İsminize Özel 35 Mat Siyah Altın Dolma Kalem

· İsminize Özel · Ücretsiz Hediye Paketi · Aynı Gün Kargo

Yorum Yıldızları (1)
317,80 TL
Kişiye Özel

Lamy Lx Altın Renk Dolma Kalem 75-M

· İsminize Özel · Ücretsiz Hediye Paketi · Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo 1.178,85 TL
Kişiye Özel

Scrikss İsminize Özel 38 Saten Altın Roller Kalem

· İsminize Özel · Ücretsiz Hediye Paketi · Aynı Gün Kargo

292,60 TL

Yazı Gereçleri

Öğrenci veya çalışansanız her sene mutlaka yazı gereçleri alışverişi yapmanız kaçınılmaz bir durum olarak karşınıza çıkabilir. Yazı gereçleri; kalemler, boyalar, mürekkepler asla umursamadan alınacak olan malzemeler değildir. Alışverişi yaparken daha uzun süre kullanılabilecek olan kaliteli yazı gereçlerinden yana tercihinizi yaptığınız taktirde daha rahat bir yıl geçirebilirsiniz. Her zaman zengin ürün seçeneklerini sizlere sunan Kaya Kırtasiye yazı gereçlerinde; mürekkepler, boyalar, kalemler olarak özellikle çocuklarınızın okul alışverişlerinde en büyük destekçiniz olacaktır. Çocuğunuzun ihtiyacı olabilecek parmak boyalarından, pastel boyalara, fosforlu kalemlerden, keçeli kalemlere kadar sayısız ürünü Kaya Kırtasiyede bulabilirsiniz. En çok tercih edilen boya markalarından Play-Doh, Stabilo, Faber Castell ve daha onlarca çeşit markadan çocuğunuzun ihtiyacı olan ürünü seçerken kendinizi de Cross Dolma kalemlerle şımartabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde www.kayakirtasiye.com’ dan alışveriş yaparak hem zamandan tasarruf edersiniz hem de bütçenize uygun yüzlerce çeşit üründen dilediğinize ücretsiz kargo seçeneğiyle kolayca ulaşabilirsiniz.

İnce Detaylar Önemlidir

Hayatta detaylar büyük önem arz etmektedir. Minik olsa dahi detaylar asla es geçilmemesi gereken bir noktadadırlar. Yazı gereçlerini de bu detaylar arasında gösterebiliriz. Herhangi bir kalem mesela... Yazı yazıyorsunuz ve işinizi bir süre sonra mutlu bir yüz ifadesi ile sonlandırıyorsunuz. Belki de yazınızı tebessüm ile sonlandırmanızın nedeni kullandığınız kalemin dış kaplama renginden, hızlı ve net yazışındadır. Belki kullandığınız kalemin bir dostunuzdan gelen hediye olmasından. Değer verdiklerinize unutulmaz hediyeler almak için Scrikss Siyah Altın tükenmez kalemi tercih edebilirsiniz. Kaya kırtasiye farkıyla Scrikss Siyah Altın tükenmez kalemin isme özel hazırlanabilmesinin yanı sıra, şık kutusu ile ücretsiz hediye paketi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kaya Kırtasiye ile Kalite Farkı

Kaya Kırtasiye, işinizde veya okulunuzda ve hatta evinizde her daim mutlu bir şekilde işinizi yapmanızı ön koşul olarak görüyor. Kaliteli ürünleri ile müşterilerinin hayatlarına kaliteli bir şekilde devam etmelerini sağlıyor. Eğer yazı gereçleri konusundan mustaripseniz ve alışveriş yapmanız gerekiyorsa, www.kayakirtasiye.com ‘ u ziyaret ederek size uygun olan yazı gereçlerini, ofis malzemelerini, kağıt, karton gibi bir çok ürün grubunu sepetinize güven duygusu ve ücretsiz kargo seçeneği ile ekleyebilirsiniz. Çünkü Kaya Kırtasiye hayatlara kalite aşılıyor.