Uni-Ball Ub-205 Siyah Vision Elıte 0.5 Kalem

37.09.286.398 /
4902778926888

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
24 SAATTE
KARGODA

Favorilerime Ekle

Uni-Ball Ub-205 Siyah Vısıon Elıte 0.5

Kalem Suya dayanıklı ve solmayan Uni Süper Mürekkebi ile roller kalemler mürekkebinizin son damlasına kadar yumuşak, akıcı ve aynı kalitede yazı yazmamızı sağlar. Böylece kalemi elinize alır almaz kesintisiz yazabilirsiniz.

“Paslanmaz Çelik Uç” kullanmaktadır. Tüm ürünler kalınlığı sabit ve başından sonuna kadar kesintisiz bir çizgi sağlar. Bunun yanında yazımı yumuşaktır ve elinizi yormaz.

Uni Mürekkep Akış Sistemi ile, yazılarınızı mürekkebin son damlasına kadar akıcı yazabilirsiniz.

Mürekkep haznesinden gelen fazla mürekkep geçici olarak durdurularak, kalemin ucuna düzenli mürekkep akışı sağlanır. Mürekkep kontrol mekanizması sayesinde, kalemi elinize alır almaz yazmaya başlayabilirsiniz.

Sık uçan insanlar için en uygun seçenek! Yeni geliştirilen “Airplane-Safe Teknolojisi” sayesinde uçaktaki hava basıncı değişikliklerinden etkilenmez, düzgün çizgiler ve akıcı bir yazı sağlar.

Yazılarınızı, imzalarınızı ve değerli belgelerinizi kimyasal maddelere karşı koruyan, suyun dağıtma, ışığın soldurma etkilerine dayanıklı Uni Süper Mürekkep.

Geliştirilen yeni jel mürekkebi ile daha uzun ömürlü yazılarınızı imzalarınızı ve değerli belgelerinizi kimyasal maddelere karşı koruyan, suyun dağıtma, ışığın soldurma etkilerine dayanıklı Uni Süper Mürekkep.

Kalan mürekkep miktarını görebilmeye imkan veren pencereli gövde.

Çocukların yutma riskine karşı nefes borusunun tıkanmasını önleyen kapak sistemi.

 

 Popüler Ürünler