FİLTRELE

TİCARİ FİHRİSTLER

 

Fihrist, kenarında bütün harflerin alfabetik sırayla yer aldığı bir tür not defteridir. Alfabetik sıralamanın kullanıcılara getirdiği kolaylıkla ön plana çıkan fihrist defterin birçok farklı ve işlevsel kullanım alanı vardır. Tasarımı sayesinde fihristler size oldukça kolay bir kullanım sağlar. Ulaşmak istediğiniz bilginin baş harfini açarak kolaylıkla erişebilirsiniz. Günlük hayatta oldukça tercih edildiği gibi profesyonel iş hayatında olan kişilerce de çokça tercih edilmektedir. İş hayatında olan kişilerce kullanılan ticari fihrist, pratik kullanımıyla ve alfabetik sıralamasıyla önemli detayların gözden kaçırılmamasını sağlar. Müşterilerinizin bilgilerini, telefon numaralarını, iletişim bilgilerini, gelir gider takiplerinizi, ödemelerinizi ve işinizle ilgili birçok bilgiyi fihristli defterinizde tutabilirsiniz.

 

TİCARİ FİHRİST MODELLERİ

 

Ticari fihrist modelleri arasından zevkinize uyanı tercih edebilir, severek kullanabilirsiniz. Kaya Kırtasiye’de 17x24, 20x28, 14x20 boyutlarında bayındır ticari fihrist çeşitlerini bulabilirsiniz.  Kullanmak istediğiniz boyutu seçtikten sonra mavi, bordo, yeşil, kahverengi ve siyah ticari fihrist defteri arasında seçim yapabilirsiniz. 20x28 bayındır ticari fihristin içerisinde tarih, açıklama, borçlu, alacaklı, bakiye borçlu ve bakiye alacaklı kısımları bulunur. 17x24 bayındır ticari fihristin içerisinde açıklama, borçlu, alacaklı ve bakiye kısımları bulunur. Daha küçük olan 14x20 boyutlarındaki bayındır ticari fihristin içerisinde ise 3 adet ana kategori vardır ve bunlar boştur, istediğiniz başlığı atarak doldurabilirsiniz. Hangi boyut ticari fihriste daha çok ihtiyacınız olduğunu belirleyerek bir fihrist seçimi yapabilirsiniz.

 

TİCARİ FİHRİST NASIL KULLANILIR?

 

Bilgisini yazmak istediğiniz kişinin baş harfini yanda sıralı olan harflerden bularak o harfin kısmını açmalısınız. Daha sonra kişinin bilgilerini yazarak doldurabilirsiniz. Ticari fihristler, telefon fihristi gibi olmadıkları için sayfanın üstünde yazılan bilgi çeşitleri vardır ve bilgiler bu başlıklara uygun olarak doldurulur. Ancak başlıkları boş bir ticari fihrist tercih ederek başlıklarını istediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Kullanım amacını böylelikle kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

TİCARİ FİHRİST FİYATLARI

 

Ticari fihrist fiyatları, seçeceğiniz fihristin kapağının türüne ve boyutuna göre değişiklik gösterebilmektedir. İhtiyacınıza uygun fihristi seçebilmek için birden fazla boyutu ve rengi içinde barındıran Kaya Kırtasiye’ye göz atabilirsiniz. Siz de işiniz için doğru fihrist seçimi yapmak istiyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!