ASKILI YAZI TAHTALARI

Yazı tahtası genelde okul gibi eğitim ve öğretim veren yerlerde kullanılmaktadır. Özellikle okullarda tercih edilmesi sebebiyle ders  tahtası olarak da bilinen yazı tahtaları pek çok farklı alanda kullanılır. İşlevselliği ön planda olan yazı tahtası eğitim amacıyla okullarda kullanılmasının yanı sıra evlerde, ofiste, kafelerde, çalışma alanlarında ve daha birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Genelde eğitim yerlerinde kullanılan yazı tahtaları gün geçtikçe değişime uğramıştır. Önceleri beyaz tebeşirle kullanılan kara tahtalar yaygınken artık farklı malzemelerden üretilen yazı tahtaları tercih edilmektedir. Beyaz bir görünüme sahip olan yazı tahtaları pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Beyaz yazı tahtasını, kaygan yüzeyi sayesinde kalem ile kolayca ve hızlıca kullanabilirsiniz. Askılı yazı tahtasını ise duvarda veya herhangi bir alanda istediğiniz yere asabilirsiniz. Duvara askılı yazı tahtası bu özelliğiyle oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır.

 

ASKILI YAZI TAHTASI MODELLERİ

Askılı yazı tahtası modelleri, tahtanın ölçülerine ve sahip olduğu çerçeveye göre çeşitlilik göstermektedir. Çerçeve bakımından askılı yazı tahtaları; çerçevesi ahşap yazı tahtası, MDF yazı tahtası ve çerçevesi alüminyum duvar tahtası şeklinde ayrılmaktadır. Birçok ölçüde bulunan yazı tahtaları tercih edilirken kullanılacak amaca uygun ölçüde yazı tahtası tercih edilmelidir. Askılı yazı tahtasını, kullanacağınız odanın alanına da uygun seçmeniz gerekmektedir. Örneğin küçük odalarda büyük ölçüdeki yazı tahtaları verimli olmayacağı için küçük yazı tahtası tercih edilmelidir. Büyük bir grupla çalışırken ya da sunum yaparken ise daha büyük boyutta bir beyaz tahta seçilmesi daha uygun olacaktır. En kaliteli seçenekleri sunmaya çalışan Kaya Kırtasiye’de Panda yazı tahtası çeşitleri olarak; Panda 60 x 85 yazı tahtası, Panda 65 x 100 yazı tahtası, Panda 50 x 70 yazı tahtası, Panda 120 x 200 yazı tahtası ve diğer ölçülerdeki yazı tahtası seçenekleri bulunmaktadır.

 

ASKILI YAZI TAHTASI FİYATLARI

Birbirinden farklı amaca uygun olan ve birbirinden farklı ölçülerde bulunan askılı yazılı tahtaları en iyi seçenekleriyle Kaya Kırtasiye ‘de bulunmaktadır. Askılı yazı tahtası fiyatları ise seçeceğiniz ürünün ölçüsüne ve çerçeve yapısına göre değişiklik göstermektedir. Eğer siz de evinizde, okulda ya da ofisinizde kullanmak için askılı yazı tahtası arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!