Edding Cok Amaclı Astar 996 Akrilik Sprey Boya

07.01.063.040 /
4004764989492

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
24 SAATTE
KARGODA

Favorilerime Ekle

 

edding 5200 permanent sprey çok amaçlı astar

Mükemmel bir boya bitişinin anahtarı, hazırlıktır! Çünkü baz malzemeyi ne kadar iyi hazırlarsanız, boyanan malzemeden daha sonra o derecede keyif alırsınız. Bu, edding permanent sprey çok amaçlı astar ile hızlıca yapılır - düzgün, hatta eşit boya yüzeyleri için mükemmel.

Bu profesyonel astar ahşap, metal, fiber çimento, cam, seramik, kağıt, kart ve birçok plastik türü gibi neredeyse tüm malzemeler için pratik olarak uygundur. Ayrıca paslanmaya karşı koruma sağlar, süper tutunma özelliğine sahiptir ve son kata mükemmel parlaklık verir. Bir diğer getirisi: ilk önce astarlamak suretiyle, daha sonra edding premium akrilik boyanın tedbirli bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Çok Amaçlı Astar: boyamada mükemmel sonuca ulaşmanın anahtarı

Ürün özellikleri

Çok Amaçlı Astar

Hızlı kuruma: 15 dakika sonra toz yapışmayacak derecede kurur, 30 dakika sonra dokunmadan etkilenmeyecek derecede kurur, 2-4 saat içerisinde üzerinde işlem yapılacak derecede kurur.

Yüksek kapatma gücü: 200 ml, 0,4 m² için yeterlidir.

Güçlü dolgu kabiliyeti: boyama zeminindeki pürüz ve engebeleri düzeltir.

Mükemmel tutunma özelliği ile pürüzsüz, dalgasız bir boyama sağlar, ayrıca üzerine uygulanan akrilik, sentetik ya da nitrik kombinasyonlu boya katmanlarına eşsiz bir parlaklık verir.

Üst katmanın tasarruflu biçimde uygulanmasını sağlar.

Uzun ömürlüdür ve kolay uygulanır.

Paslanmaya karşı korur.

Hemen hemen bütün malzemeler için uygundur.

Pratik kullanımlı 200 ml'lik kutu

 

 Popüler Ürünler