ÇİZİM MASALARI

Çizim masası, çeşitli sanat dallarında çizim yapan kişilere çalışma zemini sağlayarak büyük bir kolaylık sunmaktadır. Oldukça sağlam bir yapıda bulunan ve ayarlanabilir özelliğe sahip olan çizim masaları aynı zamanda ergonomik bir yapıya sahiptir. Pratik bir kullanımı olan çizim masaları, ayarlanabilir ayakları sayesinde istenilen pozisyona getirilebilir. Çizim yapmak ya da üzerinde laptop kullanarak çalışmak için istenilen eğim kolaylıkla elde edilebilir. Çizim yapılırken kullandığınız ekipman ne kadar önemliyse rahat bir ayarlanabilir çalışma masası kullanmak da bir o kadar önemlidir. Düzgün bir zemin ve rahat oturuş biçimi, yaptığınız çalışmalara olumlu olarak yansıyacaktır. Ayrıca çizim masası, çizim yeteneğinizi geliştirmek için size konforlu bir çalışma ortamı sunar. Yumuşak zeminde çizim yapmak kaleminizi ve kağıdınızı istediğiniz gibi kullanamamanıza, kağıdın yırtılmasına neden olabilir. Çizim masası bu tür sorunların da önüne geçmektedir. Sanatçılar, sanat öğrencileri ve mimarlar tarafından sıkça kullanılan çizim masaları; mimar çizim masası, teknik çizim masası ya da proje çizim masası olarak da bilinmektedir.

 

ÇALIŞMA MASASI MODELLERİ

Çizimleriniz için oldukça konforlu bir alan sunan çizim masası ışıklı ve ışıksız seçenekleriyle bulunmaktadır. Çalışma masası çizim açısından büyük kolaylık sağladığı gibi çizim performansınızı da etkilemektedir. Profesyonel çizerler için oldukça ideal olan çizim masası; Panda çizim masası 70 x 100 ve 50 x 70 Panda çizim masası seçeneğiyle bulunmaktadır. Işıklı çizim masası ise genelde bir çalışmadan diğer bir çalışmaya kopya çıkarmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Taşınabilir bir yapıya sahip olan ışıklı çalışma masası çizerlere istedikleri yerde çizim yapma açısından kolaylık sağlamaktadır. Bu tür çalışma masası masa üstüne konarak kullanılabileceği gibi istenilen yerde diz üstüne konarak da kullanılabilir. Her yaştan ve alandan kullanıma uygun olan çizim masaları okulda, açık alanda, çalışma atölyesinde ve daha birçok alanda kullanılabilir.

 

ÇİZİM MASASI FİYATLARI

Çizim masası fiyatları masanın modeline göre değişiklik göstermektedir. Size her daim kaliteli ürünler sunmaya çalışan Kaya Kırtasiye ‘de ihtiyacınıza uygun olan çizim masasını bulabilirsiniz. Seçtiğiniz çizim masası çizimlerinizde ve çalışmalarınızda oldukça yardımcı olacaktır. Eğer siz de çizim masası arıyorsanız kayakirtasiye.com ile doğru adrestesiniz!