Edding Akrılık Sprey Baslık Setı Ed5200

07.01.063.043 /
4057305000101

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
24 SAATTE
KARGODA

Favorilerime Ekle

Sprey Başlık Seti: değişen boyama ihtiyaçlarınıza göre başlık setleri ile endişeye yer yok!

İnce çizgilerden geniş alanlara: çok yönlülük en güçlü yanımızdır! Bu sebeple edding Permanent Spray için ince çizgilerden geniş alanlara kadar farklı kullanımlar için değiştirilebilir bir başlık seti sunuyoruz. İnce, orta, geniş veya değişken. İhtiyacınız olan özel püskürtme genişliğine en uygun başlığı seçin. edding Permanent Spray Başlık Setleri fikirlerinizi özgürleştirmenize imkan tanır!

 

Ürün özellikleri  

• 6 sprey başlığından oluşan Sprey Başlığı Seti

• 2 adet beyaz sprey başlığı: ince püskürtme genişliği (yaklaşık 1 cm) Temiz ve ince bir boyama için en uygun püskürtme mesafesi 1-3 cm. Bu şekilde örneğin, bilgisayar kasanızı ya da cep telefonunuzu boyamak çok keyifli bir uğraşa dönüşür.

• 2 adet siyah sprey başlığı: orta püskürtme genişliği (yaklaşık 4-5 cm) Temiz, orta genişlikte bir püskürtme için. Kapı çerçevelerinizi ya da örneğin CD rafınızı boyayın. Kenar ve köşeleri rahatlıkla boyayabilirsiniz.

• 1 adet altın sprey başlığı: geniş püskürtme aralığı (yaklaşık 8-10 cm) Geniş alanlar için, en uygun püskürtme mesafesi 15-25 cm. Duvarlarınıza ve garaj kapılarınıza uyguladığınızda, bunlara yalnızca bir kaç dakika içinde yeni bir canlılık getirebilirsiniz.

• 1 adet kırmızı sprey başlığı (profesyonel): değişken püskürtme genişliği (yaklaşık 13-14 cm) Geniş ve temiz bir püskürtme için en uygun sprey mesafesi 25 cm. Sprey tabancalarına benzer uygulama yöntemidir; sprey nozulu isteğe göre ayarlanabilir. Spreyleme şeklinizi seçtiğiniz nozul ayarına uydurmalısınız. Geniş alanlar için ideal.

 

 

 Popüler Ürünler