FİLTRELE

Bilgisayar ve Oem

Teknolojik gelişmeler sürekli olarak devam etmektedir. Bilgisayar ve OEM kullanımları da teknolojik ürünlerin gelişimlerine paralel olarak artmış durumdadır. Bu kullanım artışının doğurduğu sonuç ise oldukça fazla markanın bilgisayar ve OEM ürünleri üretimini başlatmış olmasıdır. Bu başta olumlu görünen bir durum gibi görünse de aslında son derece olumsuzdur. Çünkü oldukça fazla üretimi yapılan ürünlerin içerisinden kullanıcılar, kaliteli ürünü ayırt etmekte güçlük çekmektedir. Bilgisayar ve OEM ürünlerinde de uzun süreli bir kullanım için kalite şarttır. Siz de her şeyden evvel kalitenin şartlılığını merkezinize alıyorsanız, www.kayakirtasiye.com tam size göre bir alışveriş sitesidir!

Her ürününde olduğu gibi bilgisayar ve OEM ürünlerinde de kaliteden asla ödün vermeyerek müşteri memnuniyeti yolunda raflarını doldurmuştur. www.kayakirtasiye.com‘a tek tık ile girerek yorulmadan bilgisayar ve OEM alışverişinizi güven içerisinde yapabilirsiniz. Üstelik 150 TL ve üzerinde yapılacak olan alışverişlerde kargonun ücretsiz olması oldukça güzel bir fırsat olarak karşınıza çıkmaktadır.

Kaya Kırtasiyede Bulunan Bilgisayar ve OEM Ürünleri

  • Bluetooth ürünleri
  • Dönüştürücü ve Çoğaltıcılar
  • Hoparlör
  • Kablolar ve Adaptörler
  • PC temizlik ürünleri
  • Mouse Pad
Kaya Kırtasiye’ de bulunan bilgisayar ve oem ürün çeşitliliğinin yanı sıra marka çeşitliliği de mevcuttur. Dilediğinizi rahatlık ile www.kayakirtasiye.com‘da bulabilme şansını yakalayabilirsiniz. Üstelik en önemlisi de fiyat aralığını belirlemek tamamen sizin elinizde. Aşağıda yazıyor olan – fiyat aralığı – kısmına tıklayarak bütçe uygunluğunuza göre seçiminizi yapabilirsiniz.

OEM Nedir?

Bu kısaltmanın da her kısaltmanın olduğu gibi bir anlamı vardır. Türkçeye ‘’ orijinal ürün üreticisi ‘’ olarak çevirmek mümkün olmaktadır. Kısaca değinecek olursak, OEM dediğimiz aslında orijinal olan bir üründür. Normal şartlarda alınan bir ürün; mesela alınan bir işlemci, kutulu olarak alınır. Her ürünün kutusu mevcuttur. Fakat top yekun mal alan firmalar, hacim olarak yer kaplayan kutuları, maliyeti düşürmek adına kullanmamaktadır. Kısacası ücret düşümü için kutusuz olarak almayı tercih etmektedirler. Kutusuz ürünleri siz de bu toptancılardan aldığınızda size kutusuz olarak verirler. Ayrıca yanında da küçük bir kitapçık vermeyi de ihmal etmezler. Böyle aldığınız ya da satılan kutusuz ürünler OEM Olarak adlandırılmaktadır.